PO 2: Výzva "ERDF výzva pro vysoké školy"

Aktuální informace Odboru pro rozvoj k Výzvě

Masarykova univerzita byla ve výzvě velmi úspěšná. Projekt SIMU+ získal 99% požadované dotace. V současné chvíli probíhá kompletace podkladů pro vydání Rozhodnutí o poskytnutí dotace.

Výsledky hodnocení: K financování bylo doporučeno 88 žádostí o podporu, kterým byla přidělena celková alokace ve výši 8,3 mld. Kč.

Řídicí orgán OP VVV ukončil dne 31. srpna 2016 výzvu č. 02_16_016 ERDF výzva pro vysoké školy v prioritní ose 2 OP VVV.
V rámci ERDF výzvy pro vysoké školy bylo přijato celkem 115 žádostí o podporu v celkovém objemu požadovaných finančních prostředků ve výši  13 747 208 067,86 Kč.

Řídící orgán zveřejnil dne 5. února 2016 výzvu č. 02_16_016 ERDF výzva pro vysoké školy.

Koordinátorem výzvy na MU je Ing. Michal Sellner

Kontaktní osobou za OPR je Kristina Dvořáková

Výzva

Přílohy výzvy

Podklady ze semináře pro žadatele

Materiály připravené OPR

Další užitečné rady a doporučení, jak postupovat při přípravě projektové žádosti najdete na záložce Dokumenty a Společné přílohy do IS KP 14+.

Pokud jste zde poprvé a o procesu přípravy projektů na MU zatím nemáte moc informací, seznamte se s nejdůležitějšími body v článku "Víte, že..."

Sledujeme pro Vás aktuální verze výzvy i Pravidel na stránkách MŠMT a o změnách Vás informujeme prostředníctvím aktualit na těchto stránkách a rozesílaném Newsletteru. O všem důležitém se tedy dozvíte včas. Pokud byste si chtěli informace sledovat sami, zde je odkaz na stránky MŠMT s výzvou ERDF výzva pro vysoké školy.